O mně

Ve finančním oboru se pohybuji od roku 2014. Do té doby jsem nasbíral první zkušenosti na svých vlastních prvních hypotékách, které jsem si plně oběhal a zařídil, ale také na investování tzv. "do čehokoliv". Časem se množily dotazy známých, kteří se na mě stále častěji obraceli, což mě utvrdilo v mé myšlence začít se financím věnovat profesionálně. Od té doby se neustále vzdělávám, nabírám zkušenosti a kontakty. Finanční plánování je dnes již běžnou záležitostí, pomohl jsem řadě klientů, což mě žene stále dál.

Do budoucna plánuji také vzdělávání zejména školních dětí, protože finanční vzdělávání považuji v ČR leckdy za zanedbané.

Jsem

Porfesionální finanční poradce se zaměřením nejen na úvěrování, zajištění a investice, ale s přesahem do mnoha dalších oblastí. Jako Certifikovaný vázaný zástupce zastupuji velké množství pojišťoven, bank i investičních platforem, takže je z čeho vybírat. 

Pro zájemce, kteří oceňují rady a pomoc, zajišťuji pravidelné servisní poradenství, nezávislé na provizích. 

Pro zájemce o jednorázové zprostředkování je stále možnost krátkodobé spolupráce v rámci provize. 

Moje vize

Finanční poradenství se stává žádanou a seriózní službou, tak jako služby právníka, nebo daňového poradce. V mé vizi jsou také klienti finančně vzdělanější a nekupují tak zajíce v pytli.